Volejbalová sezóna 2021/2022

17.06.2022 00:11

S koncem školního roku je tu také ukončení volejbalové sezóny 2021/2022, která pro nás byla velmi úspěšná. Družstvo mužů, které hraje KP II.třídy, vybojovalo skvělé první místo v tabulce. Celkové pořadí: 1. Orel Pozořice, 2. Start B6, 3. VS Drásov, 4. SSK Břeclav, 5. VK Moravská Slávia Brno, 6. TJ Sokol Střelice.

Rovněž ženy hrající OP získaly první příčku: 1. Orel Pozořice, 2. Sokol Brodek u Prostějova, 3. TJ Sokol Orlovice, 4. TJ Sokol Bučovice, 5. Orel Křenovice, 6. TJ Sokol Vítovice.

Kadetkám popřejeme hodně úspěchů do další sezóny. Po odehrání osmi turnajů skončily na čtvrtém místě. Celkové pořadí: 1. Orel Křenovice, 2. Volejbal Vyškov, 3. TJ Sokol Bučovice, 4. Orel Pozořice.

Žactvo odehrálo deset turnajů v OP s tímto konečným pořadím: 1. Rousínov A, 2. Pozořice H (hoši), 3. Bučovice H, 4. Křenovice H, 5. Šlapanice H, 6. Rousínov B, 7. Sport Bučovice B, 8. Vyškov C, 9. Hrušky, 10. Vyškov B, 11. Rousínov C, 12. Křenovice D, 13. Rousínov D, 14. Sport Bučovice A, 15. Pozořice D (dívky), 16. Slavkov, 17. Šlapanice D, 18. Vyškov D, 19. Vyškov E, 20. Vyškov H.