Cyklistické závody pro děti

28.04.2009 23:14

Cyklistické závody pro děti se díky spolupráci TJ Sokol Pozořice, MC Človíček a Orla Pozořice konaly již tradičně před orlovnou v neděli 26.dubna. Tentokrát byly připraveny tři dráhy: pro nejmenší děti, které ji absolvovaly na odrážedlech a podobných strojích, pro děti - "školkáčky" a nejtěžší dráha byla připravena pro všechny, kdo se nebáli a mohli ji projet na kole, koloběžce nebo třeba kolečkových bruslích. U nejmladší a prostřední kategorie stačilo k získání diplomu, medaile a malého občerstvení dráhu projet až do cíle. U nejstarších dětí se měřil čas a na závěr celého závodu byli vyhlášeni tři nejlepší závodníci. 1.místo vybojovala Eva Filipová, na 2.místě se umístil Lukáš Železný a 3.místo získal Radim Sedláček. Gratulujeme!!!