Cyklistické závody

02.05.2011 22:53

Jako každý rok, i letos se konaly cyklistické závody pro děti. Tentokrát to bylo na prvního máje:-) Tradičně byly závody rozděleny na tři soutěže podle věku dětí a náročnosti trasy. V nejmaldší kategorii soutěžilo na odrážedlech dvanáct šikovných dětí. V prostřední kategorii už se proháněly děti i na kolech a bylo jich celkem 25. Pro děti, které si troufly zapsat se do nejstarší kategorie byla připravena náročná dráha, kterou mohly projet na kole nebo na koloběžce. V kategorii kola soutěžilo 16 závodníků, z nichž nejlepší byli tito: 1.místo Lukáš Podsedník, 2.místo Eva Filipová, 3.místo Jakub Beneš. V kategorii koloběžky bylo sedm soutěžících s těmito výsledky: 1.místo Magdalena Filipová, 2.místo Jiří Topinka, 3.místo Anna Trhlíková.